BIG ONE FITNESS

Pole Dance

Získejte 1.lekci na vyzkoušení ZDARMA!

Vyplňte formulář a napište „zájem o Pole Dance“

Ozveme se do 2 pracovních dnů

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Ceník je platný od 1.2.2024

Kromě lekcí pro dospělé nabízíme i lekce pro děti:

Pole Dance Kids (děti 6 – 12let) 

Lekce 60 min jeden vstup 10 lekcí

Ceník POLE DANCE

cena pro členy Big1Fitness Club 110,- 1.000,-
cena, pokud máte permanentku do B1F Mendlák 130,- 1.200,-
Cena pro ostatní 190,- balíček*
Pole Dance Kids (lekce pro děti 6-12 let) 120,- 1.100,-
*Balíček vstupů   za lekci
7 vstupů / platnost 2 měsíce 1 300,- 186,-
14 vstupů / 3 měsíce 2 400,- 171,-
25 vstupů / 6 měsíce 4 000,- 160,-
Pole Dance je silně návykový. Pokud přijdete jednou, musíte přijít znovu. Tanec na tyči v sobě spojuje prvky mnoha stylů a gymnastiky za použití speciálních tyčí. Skvěle formuje postavu a rovnoměrně zpevňuje celé tělo. Budete se cítit sexy a vypadat skvěle. Připravte se taky na to, že vzbudíte zájem mužů ve Vašem okolí. Na tyči najdete vše, co od sportu čekáte. Pole Dance lekce probíhají v příjemném prostředí BIG ONE FITNESS Club.

Rozvrh lekcí

Logo Monkeys + potiskNení potřeba předešlá zkušenost s Pole Dance  • Naučíte se: základní točky a jejich kombinace, různé druhy šplhu, nejrůznější sedy a lehy na tyči, připravíte se na zvládnutí základních invertů, armpit hold triků a dalších základních prvků. • Naučíte se: outside leg hang (geminy), inside leg hang (scorpio), cupid, hip hold, butterfly, základní kombinace prvků, připravíte se na zvládnutí shouldermountu, pencilu a začneme nacvičovat twisted grip hand spring a další pokročilejší prvky. • Naučíte se: složitější prvky jako twisted grip hand spring, elbow grip aysha, zvládnete shloudermounta, pencil, složitější kombinace triků, dále triky, kde je důležitá flexibilita nohou a zad jako je jade, russian split, cocoon a další obtížné prvky.

Pole dance Kids

– lekce pro děti 6 – 12 let, děti se naučí taneční prvky na tyči, správně držet tělo, vnímat hudbu a rytmus. Získají průpravu gymnastiky, moderního tance, (street dance), akrobacie, baletu, choreografie.   Co si vzít na lekci? Šortky, tričko nebo top, čisté tenisky (na přechod do sálu), případně mikinu.

B1F web banner