BIG ONE FITNESS

Skupinové lekce

Těšte se na výborné vybavení sálů – taneční tyče, rowing trenažéry, boxovací pytle, bossu, pump sety, balony, elastic bandy, švihadla… Speciální odpružená sportovní podlaha, která chrání Vaše klouby před nárazy a kvalitní ozvučení -celková plocha sálů 300m². Cvičení si maximálně užijete. Nabízíme široké spektrum skupinových cvičebních programů v těchto formách:

Rozvrhy

Dynamické/funkční tréninky

Spálíte při nich velké množství kalorií. Kondičně silové lekce vycházejí z nejúčinnějších principů funkčních a kruhových tréninků, zahrnují vždy komplexní posilování celého těla s cílem formovat postavu a výrazně rozvíjí zdatnost.

Team Pump

Intenzivní skupinový trénink založený na principech crossfitu. Lekce Team Pump rozvíjí silovou a všeobecnou vytrvalost, dynamiku a koordinační schopnosti jedince za užití technik práce s vlastní vahou těla.

Boot Camp

Jde o intenzivní skupinovou sálovou aktivitu lehce militaristického charakteru. Boot Camp je založen na široké množině cviků jak s vlastní vahou, tak i cviků s rozličnými pomůckami. Tato lekce je oblíbena u mužů i žen.

Pevné břicho a zadek

Tvarování celého těla se zaměřením na zpevnění problematických partií (zadek a břicho).

FIT CORE

Posílení středu těla (core) a stretching pro zdravá záda. Zaměřuje se na správné držení těla, nápravu disbalance a stabilizaci páteře.

Prvky posilování, pilates s protažením.

Funkční Trénink

Kruhový trénink s vahou vlastního těla. Rychle tvaruje postavu a buduje svalovou hmotu bez tuků.

Tabata

Vysoce intenzivní, těžká a náročná metoda intervalového tréninku, který prokazatelně zlepšuje výkonnost. Velice efektivně rýsuje tělo a zrychluje metabolismus. Cvičení se skládá z 20 sekundových cviků prováděných na 100 %,  proložených dobou odpočinku 10 sekund.

Kruhový trénink

Dynamická posilovací lekce s prvky funkčního tréninku se zaměřením na tvarování postavy, vhodná pro muže i ženy.

SUPER CARDIO – Cardio Inferno

Vysoce intenzivní metoda kardiovaskulárního tréninku celého těla s prvky kickboxu, yogy, Brazilského jiu-jitsu a cvičení se závažím. Užijete si zábavu, spálíte kalorie a rychle zhubnete tuk. Lekce je v Angličtině a vhodná pro začátečníky i pokročilé.

SUPER PUMP

Hodina, která ti napumpuje svaly! Lekce se skládá z 9 částí. Každá část se zaměřuje na jinou svalovou skupinu. Očekávejte pořádnou dávku dřepů, mrtvých tahů, cleanů a tlaků na prsa i ramena, výpadů, kliků a cviků na biceps.Posílíte střed těla, zapracujete na vaší fyzičce, zdraví a budete se cítit silní a fit!

Rowing (veslování)

Specifická skupinová aktivita na veslařských trenažérech Concept 2. Díky rowingu rychle získáte dobrou fyzickou kondici, tvarujete problematické partie, redukujete podkožní tuk a vzhledem k tomu, že veslování je cvičení bez otřesů, šetříte klouby a páteř.

Body&Mind (pomalé zdravotně kompenzační lekce)

Rozvíjí kvalitu života a harmonizují celkový stav těla a mysli, snižují psychické napětí. Vysoce efektivní program pro pevné a štíhlé svaly s důrazem na správné provádění techniky jednotlivých cviků. Rozvíjí flexibilitu, odstraňují bolesti a zatuhlosti páteře, rozvíjí kloubní rozsah a efektivně posilují hluboký stabilizační systém, který je důležitý pro správné držení těla.

Power Yoga

Lekce zaměřená na posílení a protažení svalů celého těla a relaxaci mysli vycházející z poloh tradiční jógy, které jsou spojovány do plynulých, dynamických sestav.

Zdravá záda

Cvičení pro odstranění bolesti zad, posilování horního a dolního zkříženého syndromu- ochablé bříško, zkrácená bedra, ochablé mezilopatkové svaly a zkrácené prsní svaly, protažení celého těla. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Ideální pokud máte sedavé zaměstnání.

Zdravá záda s fyzioterapeutem

Pro odstranění bolesti zad pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Kompenzace horního a dolního zkříženého syndromu, protažení celého těla. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Ideální pro sedavé zaměstnání.

Dynamic Yoga

Klasická jóga využívající i dynamické a posilovací prvky.

Pilates

Bezpečná a efektivní metoda cvičení vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. Posiluje a tvaruje svaly těla bez mohutného nárůstu svalové hmoty, zlepšuje držení těla, funkčnost, stabilitu a pohyblivost páteře a kloubů, vyrovnává svalové dysbalance, zlepšuje koordinaci, flexibilitu a rovnováhu, učí správné dýchání a správné pohybové stereotypy, pomáhá uvědomit si vlastní tělo a zlepšuje schopnost kontroly pohybů. Odbourává stres a psychické napětí, snižuje únavu, protože svaly jsou používány efektivněji a tělo spotřebovává méně energie. Důraz je kladen zejména na aktivaci hlubokých stabilizačních svalů = přípravná metoda pro jakékoli další pohybové aktivity.

Yoga pro zdravá záda

Zdravotní jóga zaměřená na efektivní zapojení hlubokých svalů, mobilizaci a stabilizaci páteře, zlepšení držení těla a nápravu nesprávných pohybových stereotypů. Harmonizuje pohybový aparát, protahuje a uvolňuje svaly a klouby. Učí správné dýchání, zlepšuje koncentraci, uklidňuje mysl.

Taneční lekce

Formují postavu do líbivých křivek a rozvíjí kondici, výrazně také rozvíjí esteticko-kordinační schopnosti a smysl pro rytmus. Respektují zásady kvalitního kardiovaskulárního a „spalovacího tréninku“, jednotlivé pohyby se spojují do choreografií.

Pole Dance

– (akrobacie a tanec na tyči) spojují dohromady prvky mnoha tanečních stylů – balet, moderní tanec, latinskoamerický tanec atd. s prvky gymnastiky.

• Naučíte se: základní točky a jejich kombinace, různé druhy šplhu, nejrůznější sedy a lehy na tyči, připravíte se na zvládnutí základních invertů, armpit hold triků a dalších základních prvků

• Naučíte se: outside leg hang (geminy), inside leg hang (scorpio), cupid, hip hold, butterfly, základní kombinace prvků, připravíte se na zvládnutí shouldermountu, pencilu a začneme nacvičovat twisted girp hand spring a další pokročilejší prvky

• Naučíte se: složitější prvky jako twisted grip hand spring, elbow grip aysha, zvládnete shloudermounta, pencil, složitější kombinace triků, dále triky, kde je důležitá flexibilita nohou a zad a jako je jade, russian split, cocoon a další obtížné prvky

Pole trénink bez trenéra

-přijďte si sami procvičit to, co jste se již naučili na lekcích Pole Dance. Trénink bez trenéra trvá 60 min a je na vlastní nebezpečí a bez možnosti použití aparatury – můžete si donést vlastní.

Pole Dance Kids

– pro děti 6 – 12let. Naučí se základní prvky POLE DANCE, správně držet tělo, vnímat hudbu a rytmus. Získají průpravu gymnastiky, moderního tance, (street dance), akrobacie, baletu a choreografie. Rodiče mají možnost být na lekci s dětmi.

Kurz pro ženy v posilovně

Open Gym

  • otevření sálu pro veřejnost
  • v BIG ONE FITNESS Mendlák, Václavská 6
  • využijte veškerého vybavení sálu (boxovací pytle, bossu,…)

PRAVIDLA Open Gym

SÁL na skupinové lekce otevřený PRO VEŘEJNOST

1.   „OPEN GYM” – volné užití Funkčního Sálu dle rozvrhu níže.
2.   Udržuj pořádek – po tréninku očisti užitý prostor a pomůcky.
3.   Užité pomůcky vracej zodpovědně na své místo.
4.   Zákaz odhazování a nekontrolované práce s jakýmkoliv náčiním.
5.   Zákaz tréninku a pohybu v OPEN GYM v otevřené obuvi   či bez obuvi.
6.   Zákaz vynášení náčiní ze sálu, používání magnézia a pouštění aparatury.
7.   Možnost použití pouze připravených rowingových trenažerů.
8.   Manipulace s boxovacími pytli – pouze po zaškolení trenérem B1F. Pytle aretujte tyčí, boxujte teprve poté, co je pytel zajištěn. Je třeba všechny pomůcky opět uklidit na původní místo.
9.   Cvičení v OPEN GYM pouze na vlastní nebezpečí.

Rozvrh sálu pro veřejnost:

PO

7:00 – 16:30

ÚT

7:00– 16:30

ST

7:00 – 16:30

ČT

7:00 – 16:30

8:30 – 21:00

SO

8:30 – 19:30

NE

9:00 – 20:00