BIG ONE FITNESS

Masáže a tělové procedury

Nechte se hýčkat a rozmazlovat ve světě relaxace a regenerace…

masážní salon se nachází v BIG ONE FITNESS Club, Benešova 14

Rezervace:

tel: +420 606 390 907

info@big1fitness.cz

Terapie zahrnují prvky tradičních i moderních postupů, které Vás přenesou do světa mimo každodenní rutinu. Pomohou při celkové regeneraci a usměrní tok Vaší životní energie. Druhy procedur jsou rozděleny dle účinků, působení a použitých látek. Podívejte se na seznam a vyberte si takovou, kterou cítíte, že potřebujete.

Regenerační masáže

Relaxační masáže

Přístrojová ošetření, Maderoterapie

Kineziotaping

Koupele

Detoxikační a relaxační procedury

Cenově zvýhodněné balíčky

Regenerační masáže

Klasická masáž

Trvání Cena
30 min. 400,- Kč
60 min. 700,- Kč
90 min. 1.000,- Kč

Osvěžuje a tonizuje kůži, aby byla pevnější a krásnější, pomáhá odstraňovat stres a zklidňuje organizmus. Je vhodná pro obnovení energie, pročišťuje tělo, urychluje svalovou regeneraci, zvyšuje výkonnost a odstraňuje psychickou únavu.

Mobilizační techniky

Trvání Cena
60 min. 750,- Kč

Zahrnují prvky thajské masáže, ale i mobilizaci kloubů a akupresuru šíje a hlavy. Slouží k uvolnění krční, hrudní a bederní páteře. Skvěle působí léčebně a navíc také preventivně.

Sportovní masáž

Trvání Cena
30 min. 400,- Kč
60 min. 700,- Kč

Intenzivní masáž pro snížení svalového napětí, urychluje svalovou regeneraci, zvyšuje výkonnost a odstraňuje únavu. Eliminuje spoušťové body bolesti.

Relaxační masáže

Čokoládová masáž

Trvání Cena
90 min. 1 200,- Kč

Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy zlepšení nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí pro omlazení kůže. Vaše pleť se zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Masáž obohacuje pokožku minerály jako vápník, draslík nebo hořčík. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících, nejcitlivějších (a možná i nejsmyslnějších) masáží.

Masáž lávovými kameny

Trvání Cena
60 min. 990,- Kč
90 min. 1 150,- Kč

Dokáže tělo zbavit chronické únavy a nabít jej novou energií. Masáž je velmi intenzivní, naprosto bezbolestná a uvolňující. Během masáže budete vnímat hluboký klid a pocit vyrovnání, který vydrží několik dalších dnů. Masáž navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku.

Přístrojová ošetření

Anticelulitidová terapie

Zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie (vnitřní strany stehen, ruce, břicho,…), odbourává podkožní tuk, podporuje léčbu akné, vyhlazuje jizvy, redukuje strie po těhotenství, zlepšuje lymfatický tok, ošetřuje otoky, zmírňuje bolesti kloubů, léčí ztuhlost a bolesti zad, prohřívá svaly, ošetřuje poraněné a namožené svaly.

Popis Cena
Ošetření rukou, zad a šíje 60 min. 750,- Kč
Ošetření břicha, boků, hýždí a stehen 60 min. 750,- Kč
Zeštíhlující kůra 10 ošetření 10 hod. + 2 hod. ošetření ZDARMA 7 500,- Kč

Ošetření je bezbolestné.

Maderoterapie

Objevte kouzlo maderoterapie – jedinečné kolumbijské metody, která za pomoci speciálně tvarovaných dřevěných nástrojů bezbolestně zpevňuje pokožku, neinvazivně redukuje tuk, bojuje proti celulitidě a pomáhá při regenerací svalů a pocitu „těžkých nohou“.

Procedura okamžitě stimuluje lymfatický systém a zrychlí metabolismus, díky čemuž tělo přirozeně vyplaví toxiny a eliminuje zadržovanou vodu. Zároveň podporuje tvorbu kolagenu v pokožce a redukuje strie.

Maderoterapii je možné provádět v oblasti problematických partií stehen, hýždí, boků a břicha.

Popis Cena
Procedura 60 min. 900,- Kč
Procedura 90 min. 1.250,- Kč
Balíček 5 x 60 min. 4.300,-Kč/ 1 procedura 860,-Kč
Balíček 10 x 60 min. 8.200,-Kč/ 1 procedura 820,-Kč

Ošetření je bezbolestné a nevytváří modřiny!

Kontraindikace maderoterapie níže na stránce.

Kineziotaping

Typ Cena
malý cca 0,5m 100,-
velký cca 1m 150,-

Ideální pro prevenci úrazů pro regeneraci a rehabilitaci. Za pomocí pružných lepících pásek můžete sportovat v plném rozsahu (bez omezení pohyblivosti v postižených tkáních). Pomáhá na: Snížení bolesti (bederní a krční páteře, v kříži, ramenního kloubu,…), zmírnění zánětu, příznivě ovlivňuje krevní a lymfatický systém, napomáhá při uvedení kloubu nebo svalu do správné polohy, prodlužuje účinek masáží, vyrovnává nesprávné držení těla.

rezervace na info@big1fitness.cz

Koupele

Koupel Vás unáší do světa pohody. Vaše mysl hluboce relaxuje v lázni a pokožka se zušlechťuje.

Solná detoxikační koupel z Mrtvého moře s briliantem a vůní jasmínu

Trvání Cena
Koupel 30 min. 250,- Kč
Koupel se solným peelingem celého těla 45 min. 400,- Kč
Sauna, koupel se solným peelingem celého těla 60 min. 500,- Kč

Koupel obsahuje 21 minerálů – pomáhá proti chronické bolesti zad a pohybového aparátu, únavě svalů, revmatismu a zároveň pomáhá léčbě kožních onemocnění. Přináší osvěžení, relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou a hebkou. Pravidelné koupele se solí z Mrtvého moře se podílí na procesu detoxikace a regenerace pokožky.

Cenově zvýhodněné balíčky

4 ŽIVLY – Dárky pro celou rodinu

Připravili jsme Vám speciální balíčky, které Vás dobijí pozitivní energií a budou blahodárně působit na Váš organizmus. Ke všem jako bonus získáváte celodenní vstup do fitness a wellness v BIG ONE FITNESS Club ZDARMA (posilovna, sálové lekce, saunový svět, zábavné vonné sprchy,…) OHEŇ – Ideální kombinace saun a masáže Horká sauna s účinkem uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vysoká teplota vzduchu napomáhá zbavování toxických látek a posílení imunitního systému. Masáž uvolňuje stres, stimuluje organismus, urychluje svalovou regeneraci, zvyšuje svalovou výkonnost a odstraňuje psychickou únavu.

Popis Cena
30 min. Saunový svět + 30 min Klasické masáže 750,- Kč 550,- Kč

VODA – Ideální kombinace koupele a masáže

Koupel v mořské vodě je vynikající pro léčbu bolesti svalů a osteoporózy. Doporučuje se při relaxaci a péči o pokožku. Výtažky břečťanu odstraňují příznaky celulitidy a mají léčebné účinky na revmatismus. Masáž urychluje regeneraci.

Popis Cena
20 min Koupel v mořské vodě s výtažky břečťanu + 30 min. Klasické masáže + celodenní vstup do B1F Club 1.000,- Kč 650,- Kč

VZDUCH – Ideální kombinace přístrojového ošetření a masáže

Přístrojová masáž zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie, odbourává podkožní tuk, podporuje léčbu akné, vyhlazuje jizvy, redukuje strie po těhotenství, zlepšuje lymfatický tok, ošetřuje lymfatické otoky, zmírňuje bolesti kloubů, léčí ztuhlost a bolesti zad, prohřívá svaly, ošetřuje poraněné a namožené svaly. Vhodné pro odstranění celulitidy.

Popis Cena
6 x 60 min. Přístrojové ošetření + celodenní vstup do B1F Club 5 100,- Kč 6 600,- Kč

ZEMĚ – Ideálním dárkem jsou masáže lávovými kameny

Masáž lávovými kameny dokáže tělo zbavit chronické únavy a nabít jej novou energií. Masáž je velmi intenzivní, naprosto bezbolestná a uvolňující. Masáž teplými kameny navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku.

Popis Cena
2 x 60 min. masáž lávovými kameny + celodenní vstup 2 680,- Kč 2 000,- Kč

Rezervace:

tel: +420 606 390 907

info@big1fitness.cz

Kontraindikace masáží

 1. Horečnatá, akutně zánětlivá a infekční onemocnění a při podezření na ně.
 2. Stavy vyžadující klid na lůžku.
 3. Celkové tělesné vyčerpání.
 4. Bezprostředně po jídle.
 5. Závažnější krvácivě stavy (hemofilie, leukémie apod.) a u pokročilé aterosklerózy a osteoporózy.
 6. Při užívání léků na ředění krve.
 7. Onemocnění dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením, či její poranění.
 8. Hnisavá a plísňová onemocnění.
 9. Poranění kůže, rozsáhlejší pohmožděniny a zlomeniny, popáleniny.
 10. Křečové žíly, záněty žil a bércové vředy.
 11. Břicho u těhotných žen, při menstruaci a při jeho akutních onemocněních (průjem, zácpa,…).
 12. Při onemocnění žlučníku a močových cest.

Pokud trpíte některou z vážnější nemocí, poraďte se předem se svým ošetřujícím lékařem, zda je masáž možná a v jakém rozsahu. Nechejte si případně vystavit písemný souhlas lékaře s masáží.