BIG ONE FITNESS

Masáže a tělové procedury

Nechte se hýčkat a rozmazlovat ve světě relaxace a regenerace…

Rezervujte se už dnes na recepci BIG ONE FITNESS Club, Benešova 14

tel: +420 542 211 903

Terapie zahrnují prvky tradičních i moderních postupů, které Vás přenesou do světa mimo každodenní rutinu. Pomohou při celkové regeneraci a usměrní tok Vaší životní energie. Druhy procedur jsou rozděleny dle účinků, působení a použitých látek. Podívejte se na seznam a vyberte si takovou, kterou cítíte, že potřebujete.

Regenerační masáže

Relaxační masáže

Kineziotaping

Koupele

Přístrojová ošetření – anticelulitidová terapie

Detoxikační a relaxační procedury

Cenově zvýhodněné balíčky

 

Regenerační masáže

Klasická masáž

Trvání Cena
30 min. 350,- Kč
60 min. 600,- Kč
90 min. 800,- Kč

Osvěžuje a tonizuje kůži, aby byla pevnější a krásnější, pomáhá odstraňovat stres a zklidňuje organizmus. Je vhodná pro obnovení energie, pročišťuje tělo, urychluje svalovou regeneraci, zvyšuje výkonnost a odstraňuje psychickou únavu.

Mobilizační techniky

Trvání Cena
60 min. 650,- Kč
90 min. 900,- Kč

Zahrnují prvky thajské masáže, ale i mobilizaci kloubů a akupresuru šíje a hlavy. Slouží k uvolnění krční, hrudní a bederní páteře. Skvěle působí léčebně a navíc také preventivně.

Sportovní masáž

Trvání Cena
30 min. 400,- Kč
60 min. 600,- Kč

Intenzivní masáž pro snížení svalového napětí, urychluje svalovou regeneraci, zvyšuje výkonnost a odstraňuje únavu. Eliminuje spoušťové body bolesti.

Masáž jehlovým válečkem

Trvání Cena
15 min. 100,- Kč

Vhodný doplněk ke všem druhům masáží. Urychluje léčebný efekt. Intenzivní prokrvení reflexních zón vede k aktivizaci, očistě a léčbě všech orgánů. Velmi účinné je i využití pro odstranění bolesti zad, hlavy, svalových spasmů, pro odbourání kyseliny mléčné, harmonizaci pocitu hladu, odstranění blokád a stresu.

Thajská olejová masáž

Trvání Cena
45 min masáž a 15 min procedura 650,-Kč / 60 min
75 min masáž a 15 min procedura 850,-Kč / 90 min

Thai oil masáž je založena na manuální jemné masáži energetických drah, které vedou od prstů až po vrchol hlavy. Terapeut stlačuje tlakové body a tím působí na energetický systém těla.

Fyzicky Thai oil masáž pomáhá všem systémům těla a to díky kapání bylinných olejů v závěru procedury. Podle toho, který z tělesných systému má být podpořen, jsou voleny bylinné oleje a pořadí kapání a vmasírovávání technikou Symfonie buněk.

Po nanesení léčivých olejů, je proveden teplý zábal, aby se intenzita vstřebání olejů zvýšila.

Pravidelná masáž Vám přinese mentální i tělesný klid, dokáže zlepšit krevní oběh, dýchací systém a současně pomůže k vyplavení toxinu a odpadních látek.

Výběr podpory tělesných systémů:

Lymfatický (celulitida, zadržování tekutin, ledvinové kameny, nateklé lymfatické uzliny)

Neurologický (nespavost, úzkosti, deprese, smutek)

Hormonální rovnováha (stres, poporodní deprese, menopauza)

Trávení (poruchy trávení, pálení žáhy, zácpy, nevolnost, vředy)

Respirační (astma, ucpané dutiny, rýma, záněty krčních mandlí)

 

Detoxikační masáž nohou

Trvání Cena
60 min masáž (nohy zepředu, zezadu) 600,- Kč

Celulitida je pojem, který tíží většinu žen. Tato masáž má za cíl odlehčit nohám, pomoci k lepšímu krevnímu oběhu, prokrvení svalových vláken, rozproudění lymfatického systému, který pomáhá kůži tonizovat.

Tato masáž obsahuje intenzivnější masážní techniky – zakončeno dynamickým baňkováním.

Breussova masáž

Trvání Cena
30 min relaxační 350,-Kč
60 min intenzivní, hluboká 600,-Kč

Jde o citlivou masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje a uvolňuje meziobratlové ploténky.

Je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder – odstraňuje bolesti zad, pomáhá správnému postavení páteře.

 

Relaxační masáže

Čokoládová masáž

Trvání Cena
90 min. 1 100,- Kč

Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy zlepšení nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí pro omlazení kůže. Vaše pleť se zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Masáž obohacuje pokožku minerály jako vápník, draslík nebo hořčík. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie. Čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících, nejcitlivějších (a možná i nejsmyslnějších) masáží.

Masáž lávovými kameny

Trvání Cena
60 min. 950,- Kč
90 min. 1 100,- Kč

Dokáže tělo zbavit chronické únavy a nabít jej novou energií. Masáž je velmi intenzivní, naprosto bezbolestná a uvolňující. Během masáže budete vnímat hluboký klid a pocit vyrovnání, který vydrží několik dalších dnů. Masáž navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku.

Champi – indická masáž hlavy

Trvání Cena
30 min. 350,- Kč

Je jemná masáž hlavy, krku, šíje, ramen a horní části paží. Masáž je vhodná jako prevence při opakovaných bolestech hlavy nebo při zvýšené psychické zátěži a při migrénách. Uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím. Masáž je vhodná při nespavosti, při únavě očí, při potížích s dutinami, protože působí jako simulace lymfatického systému, dále podporuje prokrvení mozku, jasnější koncentraci a myšlení a zlepšuje kvalitu vlasů.

Kineziotaping

Typ Cena
malý cca 0,5m 100,-
velký cca 1m 150,-

Ideální pro prevenci úrazů pro regeneraci a rehabilitaci. Za pomocí pružných lepících pásek můžete sportovat v plném rozsahu (bez omezení pohyblivosti v postižených tkáních). Pomáhá na: Snížení bolesti (bederní a krční páteře, v kříži, ramenního kloubu,…), zmírnění zánětu, příznivě ovlivňuje krevní a lymfatický systém, napomáhá při uvedení kloubu nebo svalu do správné polohy, prodlužuje účinek masáží, vyrovnává nesprávné držení těla.

rezervace na info@big1fitness.cz

Koupele

Koupel Vás unáší do světa pohody. Vaše mysl hluboce relaxuje v lázni a pokožka se zušlechťuje.

Solná detoxikační koupel z Mrtvého moře s briliantem a vůní jasmínu

Trvání Cena
Koupel 30 min. 200,- Kč
Koupel se solným peelingem celého těla 45 min. 350,- Kč
Sauna, koupel se solným peelingem celého těla 60 min. 450,- Kč

Koupel obsahuje 21 minerálů – pomáhá proti chronické bolesti zad a pohybového aparátu, únavě svalů, revmatismu a zároveň pomáhá léčbě kožních onemocnění. Přináší osvěžení, relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou a hebkou. Pravidelné koupele se solí z Mrtvého moře se podílí na procesu detoxikace a regenerace pokožky.

Solná koupel z Mrtvého moře

Trvání Cena
Koupel 45 min. 200,- Kč

Koupel přináší hlubokou relaxaci, uvolnění a detoxikaci těla. Vaše pokožka bude intenzivně regenerovat. Koupel zanechává pleť jemnou a hebkou.

 

Přístrojová ošetření

Anticelulitidová terapie

Zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie (vnitřní strany stehen, ruce, břicho,…), odbourává podkožní tuk, podporuje léčbu akné, vyhlazuje jizvy, redukuje strie po těhotenství, zlepšuje lymfatický tok, ošetřuje otoky, zmírňuje bolesti kloubů, léčí ztuhlost a bolesti zad, prohřívá svaly, ošetřuje poraněné a namožené svaly.

Popis Cena
Ošetření celého těla 120 min. 900,- Kč
Ošetření rukou, zad a šíje 60 min. 700,- Kč
Ošetření břicha, boků, hýždí a stehen 60 min. 700,- Kč
Zeštíhlující kůra 10 ošetření 10 hod. + 2 hod. ošetření ZDARMA 7 000,- Kč

Ošetření je bezbolestné.

Používáme luxusní kosmetiku Thalgo

Více než 50 let přináší francouzská kosmetická značka Thalgo bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících přípravků a potravinových doplňků pro krásu, zdraví a dobrý pocit každého člověka. Kosmetika Thalgo jako jediná nabízí produkt rozemleté řasy vyrobený patentovaným postupem, který zachovává všechny tyto složky v aktivním stavu s blahodárnými kosmetickými a terapeutickými účinky.

Cenově zvýhodněné balíčky

4 ŽIVLY – Dárky pro celou rodinu

Připravili jsme Vám speciální balíčky, které Vás dobijí pozitivní energií a budou blahodárně působit na Váš organizmus. Ke všem jako bonus získáváte celodenní vstup do fitness a wellness v BIG ONE FITNESS Club ZDARMA (posilovna, sálové lekce, saunový svět, zábavné vonné sprchy,…) OHEŇ – Ideální kombinace saun a masáže Horká sauna s účinkem uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vysoká teplota vzduchu napomáhá zbavování toxických látek a posílení imunitního systému. Masáž uvolňuje stres, stimuluje organismus, urychluje svalovou regeneraci, zvyšuje svalovou výkonnost a odstraňuje psychickou únavu.

Popis Cena
30 min. Saunový svět + 30 min Klasické masáže 700,- Kč 500,- Kč
30 min. Saunový svět + 60 min Klasické masáže 950,- Kč 700,- Kč

 

VODA – Ideální kombinace koupele a masáže

Koupel v mořské vodě je vynikající pro léčbu bolesti svalů a osteoporózy. Doporučuje se při relaxaci a péči o pokožku. Výtažky břečťanu odstraňují příznaky celulitidy a mají léčebné účinky na revmatismus. Masáž urychluje regeneraci.

Popis Cena
20 min Koupel v mořské vodě s výtažky břečťanu + 30 min. Klasické masáže + celodenní vstup do B1F Club 900,- Kč 600,- Kč
20 min Koupel v mořské vodě s výtažky břečťanu + 60 min Klasické masáže + celodenní vstup do B1F Club 1 150,- Kč 700,-Kč

 

VZDUCH – Ideální kombinace přístrojového ošetření a masáže

Přístrojová masáž zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie, odbourává podkožní tuk, podporuje léčbu akné, vyhlazuje jizvy, redukuje strie po těhotenství, zlepšuje lymfatický tok, ošetřuje lymfatické otoky, zmírňuje bolesti kloubů, léčí ztuhlost a bolesti zad, prohřívá svaly, ošetřuje poraněné a namožené svaly. Vhodné pro odstranění celulitidy.

Popis Cena
6 x 60 min. Přístrojové ošetření + celodenní vstup do B1F Club 4 550,- Kč 3 000,- Kč

 

ZEMĚ – Ideálním dárkem jsou masáže lávovými kameny

Masáž lávovými kameny dokáže tělo zbavit chronické únavy a nabít jej novou energií. Masáž je velmi intenzivní, naprosto bezbolestná a uvolňující. Masáž teplými kameny navozuje hlubokou relaxaci a vybízí ke spánku.

Popis Cena
2 x 60 min. masáž lávovými kameny + celodenní vstup 2 250,- Kč 1 800,- Kč

 

Rezervujte se už dnes na recepci BIG ONE FITNESS Club, Benešova 14

tel:+420 542 211 903